Kdo chce, hledá způsoby.Kdo ne, hledá důvody.

Fulltextové vyhledávání

Drobečková navigace

Úvod > Služby

Naše služby

 • Daňové, ekonomické i účetní poradenství

  Poradenství poskytujeme v rozsahu a na místě podle potřeb klienta. Jedná se tedy o konzultace v sídle klienta, nebo v našich kancelářích, hodně dotazů se vyřizuje mailem či po telefonu. Podle přání klienta poskytujeme buď jednorázové konzultace nebo uzavíráme smlouvu na dlouhodobou spolupráci.
  Věnujeme se také městům a obcím a to nejen jen v oblasti účetnictví, ale také v oblasti správy majetku, rozpočtu, kontroly a nastavení okruhů a dalších oblastech, které jsou pro města a obce specifické. 
 • Pomoc při zpracování DPH, kontrola účetní závěrky

  Zajišťujeme konzultační činnosti pro plátce DPH. Tato činnost se skládá z metodické pomoci při nastavení pravidel pro uplatnění DPH, pomoci při sestavení vnitřních směrnic, dále pak provádíme pravidelnou kontrolu přiznání k DPH, zastupujeme klienta při vytýkacím řízení ze strany finančních úřadů.
  Při této činnost je hojně uplatňována možnost konzultací pomocí mailů. Zajišťujeme proškolování účetních těch účetních jednotek (zejména měst a obcí) , které se právě staly plátci DPH a nemají s tím zatím zkušenosti.
 • Vedení účetnictví

  Nabízíme externí vedení účetnictví jak firmám a podnikatelů, tak i obcím a ostatním neziskovým organizacím (školy, nadace, obecně prospěšné společnosti, sdružení,..). Účetnictví vedeme na našem sw, klient tak nemusí pořizovat účetní sw a nemusí platit žádné udržovací poplatky. V rámci vedení účetnictví automaticky zajišťujeme odeslání všech povinných sestav na příslušné instituce.
 • Zpracování mezd

  Nabízíme externí vedení mezd jak firmám a podnikatelů, tak i obcím a ostatním neziskovým organizacím (školy, nadace, obecně prospěšné společnosti, sdružení,..). Mzdy vedeme na našem sw, klient tak nemusí pořizovat účetní sw a nemusí platit žádné udržovací poplatky. V rámci vedení účetnictví automaticky zajišťujeme odeslání všech povinných sestav na příslušné instituce. Klient tedy už nemusí podepisovat a odesílat žádné hlášení na OSSZ, zdravotní pojišťovny, kooperativu, nemusí odesílat vyúčtování daně ze závislé činnosti. Součástí služby je zastupování při kontrolách příslušných institucí.
 • Zpracování daňových přiznání

  Nabízíme zpracování daňových přiznání k dani z příjmů ale i k ostatním daním (DPH, daň z převodu, daň z nemovitostí, daň darovací,…). V rámci zpracování daňového přiznání k dani z příjmů fyzických osob zajistíme i sestavení o odeslání přehledů na sociální a zdravotní pojištění. Všechna přiznání a hlášení odesíláme elektronicky přímo na příslušné instituce, klient tak už nemusí podepisovat a odesílat žádná hlášení.
 • Zastupování před finančními úřady

  Nabízíme zastupování před finančními úřady při daňových kontrolách a při dalších sporech.